Timeplan 2020

MånedUkeDag
oktober 2020
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
28/09/2020

06:30: Mysore med Tina

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

18:30: Yoga flyt 2 med Louise

20:00: Ashtanga ledet med Lilla

29/09/2020

08:00: Mysore med Tina

10:30: Back in the ring med Tina

12:00: Lunsj yoga med Tina

16:00: Yin yoga med Elisabeth

20:00: Ashtanga nybegynner med Christine

30/09/2020

06:30: Mysore med Tina

10:30: Barselyoga med Anette - utgår pga. Høstferie

12:00: Lunsj yoga m/ Louise

17:00: Ashtanga ledet med Tonje

17:00: Gravidyoga med Louise

20:00: Playful Vinyasa med Helena

01/10/2020

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Lunsjyoga med Tina

17:00: Pilates med Anne

19:30: Yoga flyt med Mina

02/10/2020

06:30: Full Primary med Lilla

10:00: Friday flow med Anette

16:30: Back in the ring med Harri

03/10/2020

10:00: Lørdagsflyt (rullerende lærerteam)

04/10/2020

08:30: Mysore med Lilla

08:30: Mysore med Tina

05/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

17:00: Gravidyoga med Louise

18:30: Yoga flyt 2 med Louise

20:00: Ashtanga ledet med Lilla

06/10/2020

08:00: Mysore med Tina

10:30: Back in the ring med Tina

12:00: Lunsj yoga med Tina

16:00: Yin yoga med Elisabeth

20:00: Ashtanga nybegynner med Christine

07/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:30: Barselyoga med Anette

10:30: Mediyoga ved stress og utbrenthet/utmattelse med Natalie

12:00: Lunsj yoga m/ Louise

17:00: Ashtanga ledet med Tonje

17:00: Gravidyoga med Louise

20:00: Playful Vinyasa med Helena

08/10/2020

06:30: Mysore med Lilla

10:45: Senior yoga med Louise (også streamet online)

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Lunsjyoga med Louise

17:00: Pilates med Anne

17:30: "Helt grønn til yoga" med Trine

19:30: Yoga flyt med Mina

09/10/2020

06:30: Full Primary med Tina

10:00: Friday flow med Anette

10:00: Terapeutisk yoga med Hanne

16:30: Back in the ring med Harri

10/10/2020

10:00: Lørdagsflyt (rullerende lærerteam)

11/10/2020

08:30: Mysore med Tina

12/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

17:00: Gravidyoga med Louise

18:30: Yoga flyt 2 med Louise

20:00: Ashtanga ledet med Lilla

13/10/2020

08:00: Mysore med Tina

10:30: Back in the ring med Tina

12:00: Lunsj yoga med Tina

16:00: Yin yoga med Elisabeth

20:00: Ashtanga nybegynner med Christine

14/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:30: Barselyoga med Anette

10:30: Mediyoga ved stress og utbrenthet/utmattelse med Natalie

12:00: Lunsj yoga m/ Louise

17:00: Ashtanga ledet med Tonje

17:00: Gravidyoga med Louise

20:00: Playful Vinyasa med Helena

15/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:45: Senior yoga med Louise (også streamet online)

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Lunsjyoga med Tina

17:00: Pilates med Anne

17:30: "Helt grønn til yoga" med Trine

19:30: Yoga flyt med Mina

16/10/2020

06:30: Full Primary med Tina

10:00: Friday flow med Anette

10:00: Terapeutisk yoga med Hanne

16:30: Back in the ring med Harri

17/10/2020

10:00: Lørdagsflyt (rullerende lærerteam)

18/10/2020

08:30: Mysore med Thea

08:30: Mysore med Tina

19/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Pilates med Anne

17:00: Gravidyoga med Louise

18:30: Yoga flyt 2 med Louise

20:00: Ashtanga ledet med Lilla

20/10/2020

08:00: Mysore med Tina

10:30: Back in the ring med Tina

12:00: Lunsj yoga med Tina

16:00: Yin yoga med Elisabeth

20:00: Ashtanga nybegynner med Christine

21/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:30: Barselyoga med Anette

10:30: Mediyoga ved stress og utbrenthet/utmattelse med Natalie

12:00: Lunsj yoga m/ Louise

17:00: Ashtanga ledet med Tonje

17:00: Gravidyoga med Louise

20:00: Playful Vinyasa med Helena

22/10/2020

06:30: Mysore med Lilla

10:45: Senior yoga med Louise (også streamet online)

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Lunsjyoga med Tina

17:00: Pilates med Anne

17:30: "Helt grønn til yoga" med Trine

19:30: Yoga flyt med Mina

23/10/2020

06:30: Full Primary med Tina

10:00: Friday flow med Anette

10:00: Terapeutisk yoga med Hanne

16:30: Back in the ring med Harri

24/10/2020

10:00: Lørdagsflyt (rullerende lærerteam)

25/10/2020

08:30: Mysore med Tina

26/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Pilates med Anne

17:00: Gravidyoga med Louise

18:30: Yoga flyt 2 med Louise

20:00: Ashtanga ledet med Lilla

27/10/2020

08:00: Mysore med Tina

10:30: Back in the ring med Tina

12:00: Lunsj yoga med Tina

16:00: Yin yoga med Elisabeth

20:00: Ashtanga nybegynner med Christine

28/10/2020

06:30: Mysore med Tina

10:30: Barselyoga med Anette

10:30: Mediyoga ved stress og utbrenthet/utmattelse med Natalie

12:00: Lunsj yoga m/ Louise

17:00: Ashtanga ledet med Tonje

17:00: Gravidyoga med Louise

20:00: Playful Vinyasa med Helena

29/10/2020

06:30: Mysore med Lilla

10:45: Senior yoga med Louise (også streamet online)

10:45: Senior yoga med Tina (også streamet online)

12:00: Lunsjyoga med Tina

17:00: Pilates med Anne

17:30: "Helt grønn til yoga" med Trine

19:30: Yoga flyt med Mina

30/10/2020

06:30: Full Primary med Tina

10:00: Friday flow med Anette

10:00: Terapeutisk yoga med Hanne

16:30: Back in the ring med Harri

31/10/2020

10:00: Lørdagsflyt (rullerende lærerteam)

01/11/2020

08:30: Mysore med Tina